Do čeho teplého se obléknout

Jak vybrat ten správný materiál pro zimní období, abyste v zimě nezmrzli? Ušit si stylové a k tomu ještě hřejivé oblečení vyžaduje správná volba materiálu. V současné době, díky internetu nemusíte být nejzkušenější švadlena k tomu, aby jste nezvládli ušít čepici s nákrčníkem, nebo dokonce cardigan. Vsadit totiž můžete na doma ušité oblečení na míru, které bude dlouhé, široké či originálně zkombinované, zkrátka jak potřebujete a v obchodech jej běžně nenajdete. Koupili jste si například boty v hořčicové barvě, ale nemáte potřebnou šálu do barvy? Není nic snazšího, než zasednout k nákupnímu košíku, vybrat si na eshopu snovelatky.cz potřebnou barvu a druhý den se vrhnout do díla. Spojit váš um s fantazií zaručí, že takový kousek nikde nikdo nebude mít. 
 
Jednou z oblíbených látek pro zimní období je fleece. Zahřeje a bude dokonalou izolační vrstvou. Jeho využití je široké. Hodí si jako vnitřní vrstva do kalhot, rukavic i na podšití čepice. Pakliže bude oblečení vrstvit, docílíte většího efektu hřejivosti. Jde o látku, která rychle schne, dobře se s ní pracuje u šicího stroje. Je měkoučký a neštípe. Ideálním materiálem pro oblečení je fleece, který je pružný. Při dvojitém vrstvení například úplet a fleece, nebo teplákovina fleece docílíte toho, že mráz nebude mít nikdy šanci. 
 
Na cardigany, čepice i šály se hodí copánky. Mají dvojí vrstvu, vyplněnou vláknem. Na omak jsou z lícové strany velmi příjemné, hebké. Jejich plastický copánkový efekt navíc vypadá elegantně. Ať už vyberete jakoukoliv barvu, tímto materiálem nic nezkazíte. Taková sukně bude působit elegantně. 
 
Pakliže milujete hory, určitě nic nezkazíte volbnou funkčního materiálu softshell s fleecem. Tento materiál není žádná věda a nemusíte se ho bát. Takový dlouhý kabátek ušijete z pohodlí vašeho domova během pár hodin. Látka se dobře šije, ale pozor, nemá ráda párání, kde jdou vidět místa po vpichu. Bundu můžete nosit do města i přírody.