Látky jménem vášeň aneb udělej si radost

Ušít si na sebe něco podle svého gusta, obdarovat svou drahou polovičku něčím z vlastní iniciativy jen tak, probudit v sobě tvořivou vášeň, užijte si vše co šití obnáší a nezapomeňte se podívat do sekce novinek a vychutnat si při výběru látek ovocný či bylinkový čaj. Zkrátka udělejte si radost a nezapomeňte také na své blízké, zasloužíte si to. Důležité je vychutnat si pohodový čas.

Šití se vrací do módy a stává se čím dál více populárnější, proto doporučuji s některými vzory na eshopu neotálet. Může se stát, a že se to stalo už mnohokrát, kdy bude vámi denodenně okukovaný vzor vyprodán během v mžiku, i když v nabídce ležel i dva týdny před tím. Název snové látky totiž nevznikl jen tak náhodou a udává rytmus ve stylu “o látkách sním každý den”. Označuje životní styl mnoha žen, které bez šicího stroje neodjedou ani na zaslouženou dovolenou. Ať už patříte mezi kreativce nebo milovníky neokoukaných a originálních vzorů na textilií, šití si vás podmaní svou jedinečností a výběr látek na eshopu vám dopomůže k vytvoření líbivých výrobků.

Jestliže hledáte špetku inspirace pro šití a nebo byste se rádi podělili o svůj ušitý výrobek, můžete vstoupit do skupinky snovelatky na Facebooku. Pro vhodnou kombinaci se vzorovanou látkou můžete vsadit na dobrou radu švadlenek z již zmíněné skupinky nebo probrat varianty s kamarádkou. Do jakých barev bude ideální sladit váš budoucí výrobek vám také pomůžu já, případně nafotit do zpráv na watsappu nebo messengeru.

A pokud Vás zaujaly nějaké doplňky čím ozvláštnit své výrobky, nakoukněte do sekce štítky na oblečení - najdete je na eshopu snovelatky.cz . 

 Vaše Pája  srdce