Metráž aneb tipy na kombinace se vždy hodí

Taky vás nikdy nepřestane bavit ta radost z vlastního ušitého výrobku? V tom případě jste tu správně. Pečlivě pro vás vybírám vzory na úpletu, teplákovině, softshellu či plátně, díky nimž můžete proměnit své vize v realitu. Tyto víceúčelové materiály na šití jsou perfektní investicí do pocitu vnitřní spokojenosti něco vytvořit svého. Textilie na šití se hodí všude tam, kdo rád tvoří. 

Mít sladěné oblečení je pro každou ženu velmi krásný pocit. Mít ovšem sladěné oblečení, které nikdo nemá je výzvou. Díky bohatému sortimentu v metráži snadno sladíte potřebný vzor s vhodnou látečkou, což musí ocenit i ten nejnáročnější zákazník. Myslím si, že nejen na snových látkách, ale každé švadlence srdce zaplesá, pakliže nalezne inspiraci v tipech na různé kombinace. Proto není divu, že téměř u každého vzoru objevíte odkaz na ideální kombinaci. Stylový, dětský, květinový či mandalový vzor na látce si zaslouží doladit, alespoň jednou barvičkou. Pakliže si chcete pohrát s detaily, osloví vás nabídky s textilními či Snappap štítky na oblečení, šňůrky různých průměrů a barev nebo knoflíky.  

To že originální handmade šité oblečení dělá radost dvojnásobnou, než to kupované se už přesvědčil kde kdo za šicím strojem a není pro něho tento pocit žádnou novinkou. Ovšem tipy na kombinace se vzorovanými látkami se budou hodit vždy. Prodej metráže je tak na eshopu zpestřen v popisu látky s přímým odkazem na konkrétní hodící se jednobarevnou látku.

Tipy do kombinace se zkrátka hodí vždy, a proto je naleznete v popisu metráže daného vzoru s pohodlným prokliknutím na konkrétní látku. A jelikož jsou vhodné kombinace tvořeny přímo ve skladu pod rukama, nikoliv po paměti, můžete si být vždy jisti správnou hodící se volbou. Pak už záleží jen na vaší volbě, zda vám barevná varianta vyhovuje či nikoliv. 

Pro další inspirace fotografií, které jsou denně ve skupince vkládány a dodávají další nový rozměr fantazii vás ráda pozvu do skupinky na Facebooku s názvem SnoveLatky (https://www.facebook.com/groups/2370390289849012) . 

www.snovelatky.cz