Milujeme originál aneb štítky na oblečení

Hledáte ke své domácí šicí tvorbě tu pomyslnou třešničku na dortu? Štítky ze SnapPap papíru či koženkové štítky místo aplikací zaručeně splní to co k tomu potřebujete. Štítky navíc tak nějak k oblečení patří od nepaměti, ale když začnou tvořit designerky s citem pro detail, nápadem pro originalitu je těžké jim podlehnout. 

 
Cedulky na oblečení jsou prostředkem, jak se vymezit od běžné konfekce z obchodu a budou navíc i estetickým doplňkem. Doladí konečný vzhled každého oblečení. Štítky na textil můžete umístit na jakékoliv viditelné místo, jako je čepice, bok či rukáv mikiny, k lemu sukně nebo k dozdobení kapsy u kalhot. Fantazii se meze nekladou.
 
Vyberte si štítek na oblečení podle nálady, vtipu, obrázku či textu, který vám je blízký. Určitě si vybere na snových látkách každý. Jedinečné hnědé odstíny se hoadí k většině vzorovaným látkám a jednobarevném oblečení ani nemluvě a dodá jim nový rozměr. Udělají parádu i na háčkovaných věcech, jako jsou košíky, tašky a dečky. 
 
Na eshopu s metráží SnoveLatky.cz se snažím vybírat pro vás nejkrásnější štítky na oblečení, to co bude ozdobou a stylovým nepostradatelným doplňkem. Věřím, že nabídka okouzlí každého. No uznejte, vytvořit si tak svůj vlastní originální set, který bude sladěný do posledního detailu je k nezaplacení.