Náplety ve stejném odstínu

Pokud mě už nějakou dobu sledujete a já pevně věřím, že ano, víte co se na vás chystá. A tak jsem se letos pustila do něčeho co už mám v plánu velmi dlouho, ale okolnostmi nebylo možné dříve realizovat tyto sny. A jelikož sním o látkách každý den, to bych nebyla já, abych nešla za tímto cílem. Vím a dlouho už totiž tuším, že oceníte nabídku, kterou na vás chystám. Náplet metráž bude se bude na eshopu s látkami rozšiřovat, ale hlavně po praktické stránce. K jednobarevným úpletům přibude náplety jemné i žebrované. K jednobarevným teplákovinám vysoké kvality budou též náplety v metráži ve stejném odstínu.

Jsem zcela přesvědčena, že touto nabídkou kdejaké srdce švadlenky zaplesá, kde na eshopu s látkami vyberete náplet ve stejném odstínu, jak pro jednobarevné úplety, tak i pro jednobarevnou teplákovinu. Ten kdo se totiž kdy honil za stejným odstínem ví, stejně jako já, jaká by to byla krása, kdyby se sen stal realitou. S nadšením se o toto s vámi ráda podělím, protože nechat si tuto informaci pro sebe by byl veliký hřích ve světě látek

Velikým posláním je vám nabídnou také celou škálu barev jednobarevných žebro nápletů i hladkých, tak abyste pohodlně díky vzorkům mohli trefit ten správný odstín. Zbytek už je jenom jen na Vás, jaké barvičky si podle své fantazie dopřejete. O tom koneckonců šití je, mimo to také o spokojenosti, radostí z ušitého výsledku i pohodě. No ne?

 

Uvařte si chutný čaj nebo vynikající kávu, ohraničte šicí zónu, nepřístupno dětem i manželovi a vrhněte se směle do výběru. Kdo by si nepřál šít doma jako profesionál.  

 

www.snovelatky.cz

 

 

Snové látky na Firmy.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení