Náplety ve stejném odstínu

Pokud mě už nějakou dobu sledujete a já pevně věřím, že ano, víte co se na vás chystá. A tak jsem se letos pustila do něčeho co už mám v plánu velmi dlouho, ale okolnostmi nebylo možné dříve realizovat tyto sny. A jelikož sním o látkách každý den, to bych nebyla já, abych nešla za tímto cílem. Vím a dlouho už totiž tuším, že oceníte nabídku, kterou na vás chystám. Náplet metráž bude se bude na eshopu s látkami rozšiřovat, ale hlavně po praktické stránce. K jednobarevným úpletům přibude náplety jemné i žebrované. K jednobarevným teplákovinám vysoké kvality budou též náplety v metráži ve stejném odstínu.

Jsem zcela přesvědčena, že touto nabídkou kdejaké srdce švadlenky zaplesá, kde na eshopu s látkami vyberete náplet ve stejném odstínu, jak pro jednobarevné úplety, tak i pro jednobarevnou teplákovinu. Ten kdo se totiž kdy honil za stejným odstínem ví, stejně jako já, jaká by to byla krása, kdyby se sen stal realitou. S nadšením se o toto s vámi ráda podělím, protože nechat si tuto informaci pro sebe by byl veliký hřích ve světě látek

Velikým posláním je vám nabídnou také celou škálu barev jednobarevných žebro nápletů i hladkých, tak abyste pohodlně díky vzorkům mohli trefit ten správný odstín. Zbytek už je jenom jen na Vás, jaké barvičky si podle své fantazie dopřejete. O tom koneckonců šití je, mimo to také o spokojenosti, radostí z ušitého výsledku i pohodě. No ne?

 

Uvařte si chutný čaj nebo vynikající kávu, ohraničte šicí zónu, nepřístupno dětem i manželovi a vrhněte se směle do výběru. Kdo by si nepřál šít doma jako profesionál.  

 

www.snovelatky.cz

 

 

Snové látky na Firmy.cz