Novinky co nadchnou malé děti

Není nad pohodové chvilky s dětmi, které rodiče tolik milují.  A protože i já ve Snových látkách vím, co vaše děti potěší, připravila jsem pro vás další novinky s dětskými vzory, kterým je velmi těžké podlehnout. I když to venku podle teploměru moc nevypadá, ale dle kalendáře tu máme jaro, sáhla jsem po barevné škále barev a dětských kreseb. Děti je zkrátka milují a vykouzlí úsměv na tváři. A protože právě nadcházející slunečný období, na které se řada z nás určitě moc těší je skvělým impulsem k přestrojení šátníku, ráda vám představím co jsem si pro vás nachystala nového. Objevte na eshopu bestsellery co uchvátí kdejakou dětskou duši a padnou širokému spektru švadlenkám do očí. Počási k tomu navíc vybízí. 

Objevte NOVINKY, které nadchnou svým jedninečným vzhledem, citem pro detail a pestrostí. Aby nepřišly děti zkrátka, oceníte novinkovou nabídku v nadčasovém podání. Ať už vám padne do oka cokoliv, veškerý zástup v sekci teplákovina s potiskem stojí za prozkoumání.

teplakovina_jezek_liska_sova   teplakovina_potisk_metraz_baletka  teplakovina_potisk_metraz_los  teplakovina_potisk_metraz_popit_jednorozec

Užijte si jedinečné okamžiky za šicím strojem za doprovodu látek v metráži  a hurá k realizaci nápadů. Vyrostlo vaše dítko z legín nebo potřebujete vybavit děti do školky tepláčky? Udělejte si pohodlí, vše je možné ušít. Aby vám šla práce hezky od ruky, je třeba přizpůsobit si pracovní zázemí a nachystat materiál pro tvorbu oblečení. A jelikož se každá minuta při šití počítá pomalu dvojnásob nezapomeňte v neposlední řadě vyslat děti s tatínkem ven třeba na hřiště.

 

Pro ty, kterým záleží na estetičnosti rozhodně ocení nabídku – se štítky na oblečení, knoflíky či šňůrky. Uvidíte, jak rázem pookřadne obyčejný střih. Nezapomeňte taky na zakončení lemováním pomocí nápletu třeba v jiné barevné škále, než je barva hlavního materiálu.

 

podpis_eshop

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení