Novinky co nadchnou malé děti

Není nad pohodové chvilky s dětmi, které rodiče tolik milují.  A protože i já ve Snových látkách vím, co vaše děti potěší, připravila jsem pro vás další novinky s dětskými vzory, kterým je velmi těžké podlehnout. I když to venku podle teploměru moc nevypadá, ale dle kalendáře tu máme jaro, sáhla jsem po barevné škále barev a dětských kreseb. Děti je zkrátka milují a vykouzlí úsměv na tváři. A protože právě nadcházející slunečný období, na které se řada z nás určitě moc těší je skvělým impulsem k přestrojení šátníku, ráda vám představím co jsem si pro vás nachystala nového. Objevte na eshopu bestsellery co uchvátí kdejakou dětskou duši a padnou širokému spektru švadlenkám do očí. Počási k tomu navíc vybízí. 

Objevte NOVINKY, které nadchnou svým jedninečným vzhledem, citem pro detail a pestrostí. Aby nepřišly děti zkrátka, oceníte novinkovou nabídku v nadčasovém podání. Ať už vám padne do oka cokoliv, veškerý zástup v sekci teplákovina s potiskem stojí za prozkoumání.

teplakovina_jezek_liska_sova   teplakovina_potisk_metraz_baletka  teplakovina_potisk_metraz_los  teplakovina_potisk_metraz_popit_jednorozec

Užijte si jedinečné okamžiky za šicím strojem za doprovodu látek v metráži  a hurá k realizaci nápadů. Vyrostlo vaše dítko z legín nebo potřebujete vybavit děti do školky tepláčky? Udělejte si pohodlí, vše je možné ušít. Aby vám šla práce hezky od ruky, je třeba přizpůsobit si pracovní zázemí a nachystat materiál pro tvorbu oblečení. A jelikož se každá minuta při šití počítá pomalu dvojnásob nezapomeňte v neposlední řadě vyslat děti s tatínkem ven třeba na hřiště.

 

Pro ty, kterým záleží na estetičnosti rozhodně ocení nabídku – se štítky na oblečení, knoflíky či šňůrky. Uvidíte, jak rázem pookřadne obyčejný střih. Nezapomeňte taky na zakončení lemováním pomocí nápletu třeba v jiné barevné škále, než je barva hlavního materiálu.

 

podpis_eshop