Věrnostní program na SNOVÉ LÁTKY

Když se řekne eshop s látkami, tak mnoho z vás zavítá na eshop snovelatky.cz. Neskutečně si této důvěry vážím, a o to víc, jsem vám zavázaná hledat pro vás novinky, které zaujmou na první pohled a dělají radost. Navíc odeslat vám rychle zásilku po zaplacení je také mým cílem, jelikož veškeré zboží je skladem a je připraveno k okamžitému nachystání pro vás. 

Snove látky, aneb "O látkách sním každý den" je internetový obchod s látkami, které nadchnou svými vzory na teplákovině i jednobarevných teplákovin a úpletech. A proto byste měli myslet taky i na sebe a udělat si radost. Jsem potěšena dělat radost lidem, kteří rádi tvoří. DÍKY tomu mi dává smysl, že to co tvoříte naděluje úsměv i nadšení pro danou věc právě každé z vás. Balíček plný šicí atmosféry prostě nezklame žádnou švadlenku.

Věrnostní program na SNOVÉ LÁTKY

A protože si vážím Vaší opakované přízně, mám tu pro vás věrnostní program. Pakliže jste zaregistrování na eshopu snovelatky.cz automaticky se stáváte ČLENEM věrnostního programu. Ten je poměrně jednoduchý. Čím více budete nakupovat, tím pochopitelně budete mít slevu. V rámci doručovaných balíčků jsou občasné akce i na zasílané kódy v balíčku. Postup se dočtete na přiloženém balíčku. 

Jak to celé funguje?

Každá ušetřená kačka je dobrá, a proto s každým nákupem roste i sleva. Sčítají se hodnoty všech objednávek. Pakliže tedy učiní někdo pět objednávek po 600 Kč, získá slevu x %. Stejně jako zákazník s jednou objednávkou za 3 000 Kč. Sleva je omezená po dobu 4 měsíců. Po uplynutí této doby se slevy nabídnou od začátku.

Promítnutí slevy do nákupu je už od dosažení částky 3000,-. Nakoupíte-li tedy první měsíc třeba za 1000,-, a druhý měsíc za 2.100,- obdržíte slevu na nákup, která se ihned promítne při nákupu. Nemusíte tedy čekat na potvrzení, podklady pro platbu obdržíte ihned. 
 
prasatko_1

Čím více a častěji nakupuješ na eshopu www.snovelatky.cz, tím získáváš větší slevu a zbydou tí penízky do své pokladničky.