Doprava

Oslaďte si život příjemným poštovným za 65 Kč a v případě nákupu jenom drobných věcí z galanterie za 48,-.

Zaplacená objednávka k vám ve většině případech doputuje v rámci ČR do 2 pracovního dne. 

 

MOŽNOST DOPRAVY ČR

Zásilkovna – Cena dopravy je 65,- s DPH (při nákupu drobných věcí z galanterie 48,-). V objednávkovém formuláři si na eshopu vyberete výdejní místo, které máte nejblíže. Zásilkovna provozuje více jak 4155 výdejních míst v ČR. Jakmile pečlivě zabalený balíček po obdržení platby za objednávku předám k přepravě, ihned obdržíte email s trasovacím číslem. Zásilku je možné sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle je možné si balíček vyzvednout do 7 dnů (během vánoční sezóny může být doba zkrácena na 5 dní).

K vyzvednutí nepotřebuje OP, ale pouze heslo ze SMS. Pro balíček tak můžete jednoduše poslat někoho, komu věříte.  

PPL – Cena dopravy je 85,- s DHP (při nákupu drobných věcí z galanterie 55,-). Rychlý a efektivní způsob doručení pro všechny, kteří oceňují pohodlí. Zásilka bude doručena až k Vám domů ve většině případech do druhého dne od odeslání. Informaci s trasovacím číslem, termínem a časem o doručení obdržíte prostřednictvím e-mailu/SMS, který je možné dále upravit dle vaší potřeby.

PPL Parcelshop – Cena dopravy je 69,- s DPH. Levnější způsob doručení pro všechny, kdo ocení čas, který vyhovuje přímo vám. Vyberte nejbližší výdejní místo. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS/e-mail s heslem. Od této chvíle je možné balíček vyzvednout do 7 dnů (během vánoční sezóny může být doba zkrácena na 5 dní).

Osobní odběr – Vaší objednávku lze ZDARMA vyzvednout po domluvě předem na adrese U Pikulky 727/ 2, Ždírec nad Doubravou.  Na čase předání se vždy domluvíme konkrétně. Kontaktovat mě můžete na e-mailovou adresu, telefonicky 776 197 400 nebo prostřednictvím facebooku ve skupince (https://www.facebook.com/groups/2370390289849012/)

 

MOŽNOST DOPRAVY SK

Zásilkovna – Cena dopravy je 3,45 €. K vyzvednutí nepotřebuje OP, ale pouze heslo ze SMS. Pro balíček tak můžete jednoduše poslat někoho, komu věříte.  

PPL – Cena dopravy je 7,29 €. Pohodlný způsob doručení, kdy bude zásilka doručena až k Vám domů. Informaci s trasovacím číslem, termínem a časem o doručení obdržíte prostřednictvím e-mailu/SMS, který je možné dále upravit dle vaší potřeby.

 

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a v případě nevyzvednutí zásilky a opětovného doručování mohu vyžadovat poplatky za odeslání zboží ve stejné výši.

 

auto_snovelatky1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení