Doprava

Oslaďte si život příjemným poštovným za 65 Kč a v případě nákupu jenom drobných věcí z galanterie za 48,-.

Zaplacená objednávka k vám ve většině případech doputuje v rámci ČR do 2 pracovního dne.                             

MOŽNOST DOPRAVY ČR

Zásilkovna – Cena dopravy je 65,- s DPH (při nákupu drobných věcí z galanterie 48,-). V objednávkovém formuláři si na eshopu vyberete výdejní místo, které máte nejblíže. Zásilkovna provozuje více jak 4155 výdejních míst v ČR. Jakmile pečlivě zabalený balíček po obdržení platby za objednávku předám k přepravě, ihned obdržíte email s trasovacím číslem. Zásilku je možné sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle je možné si balíček vyzvednout do 7 dnů (během vánoční sezóny může být doba zkrácena na 5 dní).

K vyzvednutí nepotřebuje OP, ale pouze heslo ze SMS. Pro balíček tak můžete jednoduše poslat někoho, komu věříte.  

PPL – Cena dopravy je 85,- s DHP (při nákupu drobných věcí z galanterie 55,-). Rychlý a efektivní způsob doručení pro všechny, kteří oceňují pohodlí. Zásilka bude doručena až k Vám domů ve většině případech do druhého dne od odeslání. Informaci s trasovacím číslem, termínem a časem o doručení obdržíte prostřednictvím e-mailu/SMS, který je možné dále upravit dle vaší potřeby.

PPL Parcelshop – Cena dopravy je 69,- s DPH. Levnější způsob doručení pro všechny, kdo ocení čas, který vyhovuje přímo vám. Vyberte nejbližší výdejní místo. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS/e-mail s heslem. Od této chvíle je možné balíček vyzvednout do 7 dnů (během vánoční sezóny může být doba zkrácena na 5 dní).

Osobní odběr – Vaší objednávku lze ZDARMA vyzvednout po domluvě předem na adrese U Pikulky 727/ 2, Ždírec nad Doubravou.  Na čase předání se vždy domluvíme konkrétně. Kontaktovat mě můžete na e-mailovou adresu, telefonicky 776 197 400 nebo prostřednictvím facebooku ve skupince (https://www.facebook.com/groups/2370390289849012/)

                                                       samolepka_na_balik_ptacek

 

MOŽNOST DOPRAVY SK

Zásilkovna – Cena dopravy je 3,45 €. K vyzvednutí nepotřebuje OP, ale pouze heslo ze SMS. Pro balíček tak můžete jednoduše poslat někoho, komu věříte.  

PPL – Cena dopravy je 7,29 €. Pohodlný způsob doručení, kdy bude zásilka doručena až k Vám domů. Informaci s trasovacím číslem, termínem a časem o doručení obdržíte prostřednictvím e-mailu/SMS, který je možné dále upravit dle vaší potřeby.

 

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a v případě nevyzvednutí zásilky a opětovného doručování mohu vyžadovat poplatky za odeslání zboží ve stejné výši.

 

  auto_snovelatky1