Jak na reklamaci

Chci vrátit zboží?

V případě, že došlo k omylu a neobdržela jste zboží ve správné kvalitě či dle objednávky (jiná míra, kaz, barva) kontaktujte mě ideálně na e-mail a probereme veškeré možnosti kompenzace k Vaší spokojenosti.

Bohužel i přes veškerou snahu může dojít k selhání lidského faktoru. Tato situace mě velmi mrzí, ale naštěstí se stává jen opravdu velmi ojediněle. Věřte, že látky jsou baleny s láskou a není mým cílem chybovat. Pakliže k chybě i přesto dojde neváhejte mě kontaktovat.

 

Co bych měla ještě vědět

Jelikož je nabízená metráž naskladňována na rolích nebo dublových návinech, mohou být strojemi při namotávání mírně natahovány, což může způsobit po rozbalení mírné smrštění látky do původního stavu nebo mohou být látky po okrajích zarolovány, mít tvrdší okraje nebo dírky. Tento jev je zcela běžný při výrobě metráže a je tedy potřeba přimhouřit trochu oko. Z těchto důvodů jsou látky stříhaný s přesností na 1-2 cm. Textilie je možné přeměřit pouze před namáčením, vysrážením, žehlením či praním. Některé druhy látky zejména s obsahem bavlny se totiž mohou vysrážet o 5 - 10%.  

 

Odstoupení od smlouvy do 14 dnů

Tento formulář prosím vyplňte v případě, že chcete za objednané zboží vrátit peníze:

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

Uplatnění reklamace (reklamační list)

 

Proč jsem obdržela jinou barvu než na monitoru?

Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Každý monitor má jiné rozlišení a zejména chytré mobily mají tendenci fotografie více dobarvovat, barva látky tak může být opravdu jiná na každém zařízení. Děkuji za pochopení.

Pro vhodnou kombinaci se o vás ráda postarám.

 

V čem obdržíte zabalené zboží?

Přeji si, aby se k vám zboží dostalo bez sebemenšího poškození, a proto je hlavním obalovým materiálem použita plastová obálka, která tyto atributy splňuje. Věřím, že takto zabalené zboží k Vám dorazí v pořádku a jeho otevírání bude pro vás příjemným zážitkem. Snad vám každé rozbalení našeho balíčku přinese radost a vykouzlí široký úsměv na rtech.

 

Vaše Pája

use4548