O mě

Snové látky je internetový obchod s metráží a galanterií. S potěšením a nadšením pro Vás vybírám neodolatelné vzory věhlasných designérů i lokálních výrobců. 

 
Ahoj
 
Jak to celé začalo:
 Můžete zavřít oči před věcmi, které nechcete vidět, ale nemůžete uzavřít srdce před věcmi, které nechcete cítit." Slova Johnyhho Deppa, která mi byly v nejtěžších chvílích života inspirací, a zároveň vystihují celou mou situaci. S odstupem času mohu však poděkovat těmto velmi špatným chvílím, že odhalují skutečnou povahu lidí, o nichž jste si naivně mysleli, že jste je znali. Nyní mi současná situace dala šťastnější život, protože zdánlivě začít od nuly a nadále pokračovat ve snu ve stejném nadšení, jako tomu bylo v minulosti je pro mě nepopsatelný pocit. Díky podpoře rodiny, týmu holek, švadlenek se stalo nemožné skutečností. Z této situace vznikl i název SnovéLátky.cz – místo, kde postupně naleznete desítky neodolatelných kousků.

 

Moje představa: 
SnovéLátky.cz to není jen o nakupování. Je to místo, kde můžete nabýt inspiraci a načerpat energii z okouzlujících vzorů. Je mi vždy potěšením číst zpětné vazby zákazníků, které mě jen utvrzují v dobře odvedenou práci, která se líbí a činí tak šatník spokojených zákazníků krásnější. Jsem vděčná za každý úsměv, co vytvořím švadlence když  otevírá svůj balíček.

 

Ve Snové látky mám na starosti:
Vše co mám ráda na této práci mě neskutečně naplňuje, a proto odváděná práce je vidět na zpětné vazbě mých zákazníčků, kterých si neskutečně cením. Kromě zajišťování pohodlného nakupování na eshopu a celkové administrativy kolem všeho s tím spojené dbám na výsledek, tak aby byl vidět i směrem ven. Ráda dopřávám vaším očím na pohled neodolatelnou porci dech beroucích vzorů v sekci novinek - krásné, útulné, okouzlující, nebo mazlivé materiály i dětské vzory. Věřím, že si tu najdete to své. 

 

Děkuji za všední okamžik, a že společně se mnou vytváříte skvělý tým!

S láskou 
 
podpis_eshop2