O mně

Snové látky je internetový obchod s metráží a galanterií. S potěšením a nadšením pro Vás vybírám neodolatelné vzory věhlasných designérů i lokálních výrobců. 
 
 
 Můžete zavřít oči před věcmi, které nechcete vidět, ale nemůžete uzavřít srdce před věcmi, které nechcete cítit." Slova Johnyhho Deppa, která mi byly v nejtěžších chvílích života inspirací, a zároveň vystihují celou mou situaci. S odstupem času mohu však poděkovat těmto velmi špatným chvílím, že odhalují skutečnou povahu lidí, o nichž jste si naivně mysleli, že jste je znali. Nyní mi současná situace dala šťastnější život, protože zdánlivě začít od nuly a nadále pokračovat ve snu ve stejném nadšení, jako tomu bylo v minulosti je pro mě nepopsatelný pocit. Díky podpoře rodiny, týmu holek, švadlenek se stalo nemožné skutečností. Z této situace vznikl i název SnovéLátky.cz – místo, kde postupně naleznete desítky neodolatelných kousků.

 

Moje představa: 
SnovéLátky.cz to není jen o nakupování. Je to místo, kde můžete nabýt inspiraci a načerpat energii z okouzlujících vzorů. Je mi vždy potěšením číst zpětné vazby zákazníků, které mě jen utvrzují v dobře odvedenou práci, která se líbí a činí tak šatník spokojených zákazníků krásnější. Jsem  vděčná za každý úsměv,  co vytvořím švadlence když  otevírá svůj balíček.

 

Ve Snové látky mám na starosti:
Vše co mám ráda na této práci mě neskutečně naplňuje, a proto odváděná práce je vidět na zpětné vazbě mých zákazníčků, kterých si neskutečně cením. Kromě zajišťování pohodlného nakupování na eshopu a celkové administrativy kolem všeho s tím spojené dbám na výsledek, tak aby byl vidět i směrem ven. Ráda dopřávám vaším očím na pohled neodolatelnou porci dech beroucích vzorů v sekci novinek - krásné, útulné, okouzlující, nebo mazlivé materiály i dětské vzory. Věřím, že si tu najdete to své. 

 

Děkuji za všední okamžik, a že společně se mnou vytváříte skvělý tým!

S láskou 
 
podpis_eshop2
 
www.SNOVELATKY.cz
 
O mě

O mně Snové látky je internetový obchod s metráží a galanterií. S potěšením a nadšením pr...

1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení